Tenisky do města

Jak nosit tenisky do města? Žhavé tipy na top kombinace

Tenisky bývaly určeny vyznavačům ryze sportovního stylu. To už ale dávno neplatí a tato obuv dokazuje, jak umí být variabilní. Jak nosit tenisky do města?

Jak překročit sportovní stín? Stylově v teniskách

Tenisky ve všech podobách mají jedno společné: Jsou především nesmírně pohodlné. Zároveň umí být i naprosto univerzální. Nosit můžete modely nízké, které jsou vhodné na léto, případně i kotníčkové. Ty užijete na chladnější měsíce. Tenisky se objevují v botnících mužů i žen. Bez ohledu na věk v nich potkáváte běžné lidi v ulicích.

Že tenisky je přípustné nosit do města jen tehdy, když si k nim oblečete tepláky a zrovna máte namířeno do posilovny? Zapomeňte na podobné předsudky. Přes svůj sportovní původ se dají dnes již kombinovat prakticky libovolně. Dámy mohou tuto obuv nosit dokonce i k žensky působícím sukním či k šatům.

V tomto případě se meze vaší kreativitě nekladou. Ve spojení s volnými či maxi sukněmi vypadají dobře oblíbené tenisky na robustní platformě. K mini sukním můžete obout subtilní obutí. Je jen na vás, jestli si troufnete na výrazné spojení barev nebo k metalické sukni upřednostníte jednoduché bílé tenisky, jež se hodí prakticky ke všemu.

Tenisky by si tak měly především „rozumět“ se zbytkem vašeho šatníku. Pokud jste založením spíše vyznavači elegance, zvolte rozhodně decentní tenisky, které sice mohou být i značkové a velmi drahé, ale příliš to „nekřičí“ do světa. Dobře vám kromě zmiňovaných bílých poslouží také jeden pár v černé. Tyhle univerzální krásky unosíte k úzkým černým džínám, elegantním rozšířeným kalhotám a dokonce i k saku.

Pohodlí nade vše aneb kralujte v teniskách

Patříte k těm, kteří jsou kreativní a hraví a nebojí se pojímat módní trendy jako zábavu? Můžete si pak rozhodně troufnout i na barevné modely se vzory, potisky. Máte-li módu doslova v malíčku, s teniskami vytvoříte hravý a zábavný look plný kontrastů.

Ostatně myslíte si, že nadýchané tylové sukně jsou záležitostí pro pětileté holčičky? Omyl, skvěle v nich budou vypadat i dospělé dámy. Spojení s teniskami jde o skvělý způsob, jak si zachovat ženskost a nepřijít zároveň ani o pohodlí. Pokud už se na outfit připomínající bonbón přece jen necítíte, zkuste vyměnit objemnou sukni za decentní overal.

Nechcete, aby byl výsledný dojem přeplácaný? Pamatujte si na jednoduché pravidlo, že k neutrálním barvám na oblečení skvěle ladí výrazné tenisky. Naopak pokud máte zrovna náladu na klasické modré džíny, můžete se s barvou tenisek víc odvázat. Troufnete si na metalické odstíny nebo do svého letního šatníku zařadíte žlutou či nebesky modrou?

Velké oblibě se v současnosti také těší monochromatický vzhled. To znamená, že se barevně sjednotíte a oblečete se od hlavy až k patě do jediného odstínu. Béžová či šedá potěší i konzervativně laděné jedince, žlutá nebo růžová dají najevo osobnosti opravdového módního znalce. Aby výsledek nepůsobil až příliš jednotvárně, můžete si více vyhrát s mixem různých materiálů a struktur.


Tenisky do města