Střevíčky jsou tenisky

Tenisky na svatbě dnes nejsou žádným nevídaným jevem. Jedná o trendy záležitost, která nejen, že v prostředí módní kultury je úplně na místě, ale také přináší dokonalý komfort pro vaše nohy, které si přejí tančit. Ať už tedy zvažujete, že se do tenisek přezujete, či jim dáte stoprocentní váhu po celou dobu Vašeho významného dne, podívejte se do nabídky od Kecky.cz a ve své volbě se určitě nespletete.

Vans tenisky na svatbu

Do jaké barvy tenisky ladit, to je jednoduchou otázkou, na kterou však existují tisíce variant odpovědí prostřednictvím rozmanité nabídky našeho e-shopu. Samozřejmě se nikdy nemůžete splést, když vsadíte na dominantní barvy elegance, kterými jsou bílá, černá či béžová. Bílé tenisky na svatbu se hodí nejen pro hosty, ale také pro hlavní hvězdu večera, která ačkoliv se na všech fotografiích s podpatky na nohou usmívá, touží po komfortu stejně tak jako všichni ostatní. Proto je vždy dobré mít jeden pár tenisek neutrální barvy po ruce.

Pokud ovšem toužíte po těch pár centimetrech do výšky, nezapomeňte na možnost volby vysokých tenisek. Jedná se o kompromisní záležitost pro všechny dámy, které si chtějí zachovat exkluzivní, a přitom elegantní vzhled. Ať už si tedy přejete být blíže k partnerovi, či máte rádi outfity, které jsou právě v topu, nezapomeňte si pořídit tyto nevšední botky.

Stále se obáváte, že tenisky nebudou vypadat na společenské události takového rozměru vhodné? Věděli jste, že elegantní nádech perfektně dodávají šifonové či krajkové stuhy jako tkaničky? I takovým způsobem se dají tenisky obohatit. Další výhodou pro pořízení tenisek na svatbu je to, že je poté můžete využít na maximum i pro každodenní nošení. Nemusí Vám být líto, že jste utratili spoustu peněz pro pár hodin slávy.

Svatba má být dokonalým zážitkem pro nevěstu, ženicha, ale i všechny jejich hosty. Proto je vždy zásadní, jakým dresscodem se budou novomanželé řídit. Pokud hledáte inspiraci, v posledních letech vládnou v příčkách oblíbenosti pastelové barvy. Ty se vyznačují sametovým tónem, který skvěle doplní bílou v roli nevěsty a černou či tmavě modrou v zastoupení všech pánských sak. Tenisky je poté možno ladit přímo do konkrétní barvy dle dresscodu. Nabídka je dostatečně široká pro sladění s každou zvolenou barvou.

Tenisky jsou prostě nejen pro každého, ale také ke všemu. Není neobvyklé dnes potkávat outfity, které na ulicích dominují například při zvolení šatů a tenisek. Nejdůležitější je si významné dny pamatovat. Vzpomenout si na úsměvy spokojených lidí, či na radost, která v nich proudila. Zapomeňte na sedřené nohy a udělejte proto něco pro sebe. Protože právě na Vás záleží.